П’ять легких способів економити завдяки роботі
Вважаєте, що освоїти мистецтво економії вам не під силу і накопичити на що-небудь неможливо? Спробуйте 5 надійних і простих способів економити прямо на роботі.
-
Постарайтеся знайти офіс у пішій доступності від вашого дому. Так, на значну економію це не тягне, однак крапля камінь точить. Якщо на роботу ви будете діставатися пішки, то щодня заощаджуватимете певну суму.
-
Віддайте перевагу компаніям, які надають співробітникам обіди або знижки на харчування. Погодьтеся, навіть найбільш, здавалося б, економна людина зі своїми лотками з домашньою їжею збереже більше грошей і часу завдяки 50% знижки на замовлення обідів. Давайте порахуємо: щоб принести обід у лотку, треба купити продуктів приблизно на 45-50, а то і більше гривень. А комплексний обід зі знижкою коштуватиме вам від 30-40 гривень. При цьому, час, котрий ви витрачаєте на приготування їжі, перетвориться на вільний. Можна буде використати його для підвищення кваліфікації, піднятись кар’єрними сходами і заробити більше грошей.
-
Навчіться накопичувати. Бажання відкладати частину зарплати – чудове, щоправда, його ніколи не вдається втілити у життя. Щоб усе вдалося, потрібно підійти до цього питання з максимальною винахідливістю. Наш спосіб: завести окрему банківську карту, на яку щомісяця відправлятиметься частина зарплати (можна налаштувати автоматичне відрахування з кожного надходження грошей). Зверніть увагу, цією карткою ні в якому разі не можна розраховуватися онлайн. Далі треба віддати цю картку на зберігання надійному другові, встановити термін зберігання, наприклад, пів року, і домовитися, що ні за яких умов друг не поверне її раніше.
-
Розплануйте обідню перерву. Перерва – це найбільш вдалий час для необдуманих витрат. Ось ви пообідали, випили чаю, а попереду ще цілих пів години вільного часу для того, щоб відправитися до магазину за чимось непотрібним. Тому терміново придумайте собі «обіднє хобі». Під час перерви, крім прийому їжі, можна ще й вийти на прогулянку, почитати, пограти в інтелектуальні ігри, сплести шарф або зібрати пазл. До речі, ці хобі можна розділити з колегами. А тим часом ваші грошики залишаться в безпеці.
-
Любіть свою роботу. Ви засумніваєтесь: «І в чому тут зв’язок?» Та зв’язок усе-таки є. Ось погляньте, якщо ви кожного дня відчуваєте себе нещасним через нелюбу роботу, то ввечері, нарешті покинувши ненависний офіс, обов’язково захочете винагородити себе за страждання. А найлегший спосіб порадувати себе – що-небудь їй купити. Причому, що завгодно. Тому відмовляйтеся від нелюбого місця роботи та шукайте таке, яке вам до душі.
За матеріалами hitjob.com.ua
всі новиниРоздрукувати сторінку
Нагору НазадРобота в регіонах
Місто
Вак.
Рез.
5535
4581
38
2
42
1
40
0
35
1
38
1
35
2
34
1
92
13
33
4
36
0
35
0
34
2
36
4
48
2
43
6
74
37
41
5
81
18
38
1
Робота в Україні
Статистика зарплат
Середня зарплата в Миколаєві складає:
- по резюме 0 грн.
- по вакансіях 12667 грн.
Hitjob.mk.ua
- 9005 грн.
за даними Статуправління
Корисні сервіси
Корисні поради
Чому роботодавці не вказують в оголошеннях зарплату: поради hr-експертки, які вакансії оминати
Не вказана в оголошеннях зарплата часто є найменшою проблемою. Попри світо ...
Тренди українського фрилансу-2023: прогноз від Freelancehunt
Світова платформа Exploding Topics та український сервіс фрилансу Freelanc ...
Вигорання під час війни: як залишатися ефективним на роботі – поради експерта
Війна стала важким тягарем для ринку праці. За оцінками соціологічної груп ...