Наскільки важливо суміщення роботи та навчання

Ось, сталося, нарешті! Тепер можна починати жити і працювати. Озброюйся всім тим, чому тебе вчили цілу п'ятирічку, і тільки встигай відбиватися від директорів, що пропонують тобі місце першого заступника.
Але сучасна молодь недовго залишається в такому стані. Вся пиха злітає вже на початку першої співбесіди - коли роботодавець дізнається, що у фахівця немає практичного досвіду, він, перед керівною роботою, радить кандидату, наприклад, для початку зайнятися виготовленням шкільних меблів.
Саме це і є причиною того, що з року в рік все більша кількість студентів прагне до поєднання роботи та навчання. Причому не просто працювати і вчитися, а працювати в тій сфері, яка відповідає обраній спеціальності. Важливо тільки, щоб робота не заважала вчитися (студент не повинен перевтомлюватися).
Як вважають фахівці, шляхом поєднання студенти зможуть навчитися концентрації - виділенню головної мети з усієї кількості. В результаті цього молодий спеціаліст не тільки може швидше знайти робоче місце, але і побудувати більш успішну кар'єру, зайняти чільну посаду в компанії всього за кілька років.
Тим, кого навчають за денною формою, цікаво буде дізнатися про наявність одного виходу. Вони можуть у своєму ВНЗ отримати можливість «вільного відвідування» лекцій. Перед початком кожного семестру потрібна згода всього викладацького складу, у якого вони будуть навчатися і підпис декана факультету. Слід зауважити, що такий варіант не є потуранням на залікової та екзаменаційної сесіях - навчатися все-таки необхідно.

www.dcz.gov.ua

За матеріалами hitjob.com.ua

всі новини

Роздрукувати сторінку

Нагору Назад